Zaujali jsme vás? Neváhejte a volejte: +420 608 367 368 nebo pište na info@growupacademy.cz!

lenka hantlova 2Projekt "Jak vyzrát sám nad sebou", který ukazuje příběhy úspěšných lidí a jejich životní cestu, je tu s dalším rozhovorem!

Tentokrát s manažerkou paní Lenkou Hantlovou-Andrlíkovou, členkou představenstva firmy Bohemia Servis Finance, a.s.

Číst dál...

taekwondo 1Atraktivní seminář, kterým vás provede Bc. Jiří Teslík, mistr Evropy v taekwondu, mezinárodní rozhodčí a dlouholetý lektor soft skills, kouč a konzultant. Nejen slovní zdatnost, ale také sebeřízení, vytrvalost a disciplína jsou nezbytnou kompetencí manažera.

Číst dál...

vlastaulbrichova3Osobnostně rozvojový program vedený formou individuálního či skupinového koučinku, kterým Vás provede autorka projektu "Jak vyzrát sám nad sebou" Mgr. Vlasta Ulbrichová. Je mnoho způsobů, jak vyzrát nad vnitřním soubojem dvou našeptávačů "Anděla a Čerta", kteří řídí náš život.

Číst dál...

rust 2Přinášíme Vám seriál příběhů obyčejně neobyčejných úspěšných lidí z českého a slovenského prostředí, kteří si pozornost určitě zaslouží. Navíc jejich pohledy a zkušenosti jsou silně obohacující. Jejich příběhy prezentujeme ve formě rozhovorů, které jsme s nimi osobně provedli.

Číst dál...

18 myslmapaVytvořil jsem během své praxe stovky myšlenkových map, ať už byl cílem brainstorming, plánování projektů, příprava porad nebo zápis poznámek ze školení. Stejně tak jsem stovky lidí provedl technikou myšlenkového mapování - manažeři, konzultanti, programátoři, obchodníci...

Číst dál...

 Poker obchodníka Zábavný a poučný seminář, kterým vás provede mistr duchovního rozvoje, podnikatel, dlouholetý lektor soft skills, kouč a konzultant Jan Slavíček. Naučte se aplikovat zábavné principy populární hry Texas Holdem Poker do své obchodní praxe a ...

Číst dál...