Zaujali jsme vás? Neváhejte a volejte: +420 608 367 368 nebo pište na info@growupacademy.cz!

good evil

Mnohdy až po čase dokážeme vyhodnotit, že něco zlé je pro něco dobré a naopak. Mějme to na paměti a nezoufejme si především ve chvíli, kdy se nám situace zdá být nezvladatelná. Položme si v tu chvíli otázku, jako starý farmář v následujícím příběhu.

Číst dál...

andragogicka konference

Účastníci našich seminářů vědí, že se bez úkolu ze semináře neodchází. Jaký význam mají úkoly pro ukotvení znalostí získaných na semináři, jsme na konkrétních příkladech představili na mezinárodní Andragogické konferenci v Praze.

Číst dál...

victory

Říká se, že dělat stále stejné postupy a očekávat změnu ve výsledku je definice bláhovosti. Mnohdy si ani neuvědomíme, kam nás i malá změna v postupech může posunout.

Číst dál...

Dva důvody proč lidé odcházejí

Přemýšlejte nad tím se mnou. Je to jednoduchá hádanka, kterou mnoho lidí řeší v dlouhých statích a pojednáních. Zabývají se zázemím, osobností, sčítají motivy a hodnotí vlivy. Napište teď sami za sebe, které dva důvody vedou lidi k odchodům.

Číst dál...

prokrastinace

Strávila jsem pracovní týden na cestách. Přivezla jsem si hromadu nápadů, rozpracované další práce, zjistila jsem, že domácnost potřebuje babskou ruku, rodiče péči dcery, "děti" dojedou na víkend domů, manžel si chce s někým pomlčet :), moje květiny pohladit, čeká nás oslava narozenin...

Číst dál...

self confidence2

Už vás taky někdy přepadla tato pochybnost? Nebo vás snad nepřepadla "někdy", ale doprovází vás stále? Říkáte, že ne? Tak to gratuluji, avšak pozor na Ego. Pojďme se spolu zamyslet, k čemu nám tato pochybnost slouží.

Číst dál...

foto marathon preview

Není nic víc obohacujícího, než když člověk v sobě najde vůli překonat překážku.Dnešní příběh se vrátí do roku 2011. Byl krásný květnový den a v Praze probíhal Hervis Marathon. Na startu bylo připraveno přes 8000 běžců a vzduchem proudila atmosféra, která dodává energii.

Číst dál...

Ekonomické cykly snů

Bylo nebylo, v jednom světě točícím se kolem zlatého míče ale především kolem sebe samotného. Tak nějak by mohla začínat tahle pohádka o dobru a zlu. To zlo by vypadalo jako temný mrak, který pokryl půl světa a způsobil, že mnoho...

Číst dál...

dobro zlo

Na nedávné konzultaci s manažerkou, jejíž dvojčata v loňském roce maturovala, jsem slyšela zajímavý příběh. Stále se mi do mysli vrací, a tak jsem se rozhodla se o něj s vámi podělit.

Číst dál...