zylovaČlověk má v životě nelehkou úlohu, a to je rozhodování. Především to rozhodování, které určuje směr, kterým se náš život bude ubírat. Nicméně, jakékoliv rozhodnutí je správné. Ať už následujeme srdce, nebo rozum. I kdyby vše dopadlo jinak, než jsme chtěli, můžeme se ze situace poučit. Stanovit si nový cíl a následovat ho. Já jsem si vždy dávala velké a nesnadné cíle. Mnohdy s tím souvisela těžká rozhodování. Ale dnes můžu říct, že jsem na správné cestě. Jsem totiž šťastná a spokojená.

Jsem velmi energická a živá povaha. Usměvavá, optimistická a trpělivá. Poslední zmíněná vlastnost bohužel neplatí u mých 2 malých dětí… :-) Také nedokážu pasivně odpočívat. Neumím být sama, a proto se obklopuji lidmi v osobním i pracovním životě. Ti dokáží povzbudit, rozveselit, motivovat, nasměrovat, poradit, naslouchat. Toto vše se snažím předávat dál a být oporou jiným.

 

Kariéra

Absolvovala jsem mnoho profesí, od hostesky v Japonsku, dětskou animátorku, servírku, pokojskou v Itálii, obchodního zástupce, finančního poradce, zprostředkovatele obchodu, průvodkyni v Dubaji a neposledně lektorku anglického jazyka... To vše mi napomohlo k důvěře v samu sebe, v mé schopnosti. Poznala jsem, že dokážu jednat v nelehkých situacích, spolehnout se pouze na sebe, nebo naopak nebát se říct si o pomoc. Získala jsem všeobecný nadhled, spoustu zkušeností a vědomostí.

V současné době působím ve vzdělávání dospělých pod vedením zkušených lektorů společnosti Grow Up Academy.