jiriteslik
 • Jirka Teslík, těší mě!

  Moje motto je: "člověk je tím, v co věří"

  Můj osobní facebook

  Když pomáhám druhým lidem, cítím se být velmi užitečný a prospěšný. Samotného mě to naplňuje. Stačí málo – podržet dveře, poradit cestu, poděkovat, usmát se...

  Mimo tyto každodenní drobnosti pomáhám na školeních a konzultacích, zorientovat se začínajícím obchodníkům ve světě businessu, manažerům ve světě mezilidských vztahů a řízení výkonu, majitelům a společnostem s podnikáním a nastavováním systémů... Neumím fungovat na „půl plynu" a tak každou vteřinu dělám věci jak nejlépe dovedu (toltécká moudrost).

 • Já, člověk

  jiriteslik5 Svůj lidský život zde na Zemi vnímám jako nekončící školu. Nevěřím na náhody a tak každý člověk, který se objeví v mém životě, je mým učitelem. Stejně tak každá událost, která mě potká. Naštěstí reakci na jakýkoli podnět máme vždy ve svých rukou a tak i zdánlivě nepříjemné události nebo setkání mohou být úžasnou lekcí a inspirací na cestě osobního růstu. Záleží na volbě osobního postoje.

  Vždy jsem byl zvídavé a aktivní dítě a tyto vzorce ve mně zůstaly dodnes. Nedílnou součástí mého života je také sport. Nejprve atletika na sportovní škole a poté bojové umění Taekwondo, které mě provází životem již od roku 1994. Cvičil jsem, trénoval na závody, reprezentoval ČR, vedl tréninky, připravoval reprezentanty a dnes kromě cvičení pomáhám ve vedení Svazu Taekwondo a na našich a mezinárodních soutěžích.

  Miluju svou ženu, přírodu, Zemi, lidi, výzvy, moudrost a stále mám v mysli vděčnost a pokoru. Mým osobním posláním je pomáhat lidem. Zjistil jsem, že pomoc druhým mě absolutně naplňuje. A tak se toto mé poslání stalo mým povoláním. Lidé o mě často říkají, že jsem jejich „nabíječka baterek" :-) ...ano, předávám ostatním energii a často mám pocit, že mi neubylo.

  Jednou mi můj otec ukázal citát, který zásadně ovlivnil můj život: „Dbej, abys dosáhl toho, co se ti líbí. Nebo shledáš, že jsi nucen hledat si zálibu v tom, čeho jsi dosáhl." Jsem vděčný, že jsem dosáhl toho, co se mi líbí! Děkuji! :-)

 • Já, odborník

  jiriteslik3Finančnictví jsem se začal věnovat v 5 letech – sbíral jsem ty nejhezčí bankovky a následně je v rodině měnil s přirážkou :-)

  Vystudoval jsem VŠ – ekonomickou (ekonomika a management; Sportovní management). Při studiu a po něm jsem pracoval několik let jako finanční poradce v HYPO a ČMSS, a.s. – stavební spořitelna. Byl jsem manažerem prodeje osobních vozů Volkswagen ve společnosti AutoHeller.

  Byl jsem sportovním trenérem klubu taekwondo Il-Dong Ostrava. Jsem několikanásobný Mistr republiky, exreprezentant, Mistr Evropy, trenér, mezinárodní rozhodčí a představitel výkonných orgánů Českého svazu Taekwondo. Vychoval jsem několik reprezentantů a úspěšných sportovců, ale zejména jsem pomohl utvářet charakter mnoha mladých lidí. Taekwondo je mj. postaveno na pěti zásadách: ZDVOŘILOST – ČESTNOST – VYTRVALOST – SEBEOVLÁDÁNÍ – NEZKROTNÝ DUCH. Tyto zásady značně formovaly a formují můj život v pracovním i osobním životě dodnes. Principy a zásady z bojového umění vás rád naučím aplikovat ve vašem podnikání.

  Ve vzdělávání jsem zahájil kariéru v Akademii Orlita jako Nováček roku a v závěru svého působení pro tuto vzdělávací společnost jsem se stal také Partnerem roku. Pomohl jsem již několika tisícům účastníků z mnoha desítek společností na školeních a při osobních konzultacích. V roce 2013 jsem se současnými společníky Vlastou Ulbrichovou a Janem Slavíčkem založil společnost Grow Up Academy. Účastním se několika dalších zajímavých podnikatelských projektů a StartUpů.

 • CZBMJ = Co Z toho Budu Mít Já

  „CZBMJ ?!" Kladete si otázku CZBMJ (Co Z toho Budu Mít Já?)

  • Proč si objednat pro svou firmu Teslíka?
  • Co nám dá navíc oproti nabídce trhu?
  • Jak to prospěje našemu týmu?
  • V čem všem nám může pomoci?

  Má největší SÍLA spočívá v přenosu energie na účastníky mých seminářů, jejich znovunalezení odvahy, ale současně také konkrétních návodů a postupů, jak dosáhnout svých cílů, přání a snů... Semináře podřizuji vyššímu cíli a to je pozitivní změna ve výkonu!

  Nespolupracuji s každým. Pokud se rozchází naše podnikatelské filozofie a přístup k zákazníkům, nebyl bych schopen dát do školení ze sebe 100% a toto je následně PROHRA:PROHRA pro všechny zúčastněné. Nabouralo by to mé poslání a filozofii: „Dělat věci jak nejlépe dovedu".

  Portfolio témat:

  • Manažerky
  • Prodejky
  • Psychologie
  • Trénink trenérů
  • Komunikace
  • Individuální a skupinové konzultace
  • AC/DC

Když pomáhám druhým lidem, cítím se být velmi užitečný a prospěšný. Smotného mě to naplňuje. Stačí málo – podržet dveře, poradit cestu, poděkovat, usmát se...