STRUCTOGRAM

StructogramStructogram je úžasná a snadno pochopitelná a v praxi využitelná metoda, jak poznat „genetický kód" Vaší osobnosti.

Jedná se o seminář, který vede licencovaný školitel a zakladatel GROW UP Academy Jirka Teslík.

A o co se vlastně na semináři dozvíte? Co je to Structogram?

Structogram je metodou osobnostího sebepoznání a lepšího porozumění toho, jak se chováte a jednáte. To poté můžete efektivně využít ve vztahu ke svému zákazníkovi, jak manager apod. Jako každá osobnost máte své slabší a silnější stránky. V našem semináři poznáte, jak své silné stránky (každý je má) co nejlépe využít ve Váš prospěch, budete lépe chápat ostatní lidi a můžete tak získat jejich důvěru (přirozeně, ne nějakou fintou!).

Structogram Vám zkrátka pomůže poznat sám sebe a toto poznání poté využít ve vztahu k ostatním osobám jak v businessu, tak i v managementu.

Ohlasy na seminář

Máme pro Vás čerstvou referenci od ředitele obchodní skupiny Allrisk, a.s. pana Petra Marka, který se semináře Structogram zúčastnil:

„Osobně jsem absolvoval několik školení na typologii lidské povahy, kde se povahy rozdělovaly do 4 skupin DICS. Bylo to zdlouhavé, složité a nekonstruktivní. Metoda tří barev a jejich kombinace je geniálně jednoduchá a přijde mi i mnohem přesnější. Hlavně v praxi lze strašně snadno realizovat. Již jsem ji párkrát úspěšně využil a to není ani 24 hodin od školení. Za toto školení opravdu děkuji."