Zaujali jsme vás? Neváhejte a volejte: +420 608 367 368 nebo pište na info@growupacademy.cz!

lenka hantlova 2Projekt "Jak vyzrát sám nad sebou", který ukazuje příběhy úspěšných lidí a jejich životní cestu, je tu s dalším rozhovorem!

Tentokrát s manažerkou paní Lenkou Hantlovou-Andrlíkovou, členkou představenstva firmy Bohemia Servis Finance, a.s.

Číst dál...

prokrastinace

Strávila jsem pracovní týden na cestách. Přivezla jsem si hromadu nápadů, rozpracované další práce, zjistila jsem, že domácnost potřebuje babskou ruku, rodiče péči dcery, "děti" dojedou na víkend domů, manžel si chce s někým pomlčet :), moje květiny pohladit, čeká nás oslava narozenin...

Číst dál...

18 myslmapaVytvořil jsem během své praxe stovky myšlenkových map, ať už byl cílem brainstorming, plánování projektů, příprava porad nebo zápis poznámek ze školení. Stejně tak jsem stovky lidí provedl technikou myšlenkového mapování - manažeři, konzultanti, programátoři, obchodníci...

Číst dál...

self confidence2

Už vás taky někdy přepadla tato pochybnost? Nebo vás snad nepřepadla "někdy", ale doprovází vás stále? Říkáte, že ne? Tak to gratuluji, avšak pozor na Ego. Pojďme se spolu zamyslet, k čemu nám tato pochybnost slouží.

Číst dál...

good evil

Mnohdy až po čase dokážeme vyhodnotit, že něco zlé je pro něco dobré a naopak. Mějme to na paměti a nezoufejme si především ve chvíli, kdy se nám situace zdá být nezvladatelná. Položme si v tu chvíli otázku, jako starý farmář v následujícím příběhu.

Číst dál...

dobro zlo

Na nedávné konzultaci s manažerkou, jejíž dvojčata v loňském roce maturovala, jsem slyšela zajímavý příběh. Stále se mi do mysli vrací, a tak jsem se rozhodla se o něj s vámi podělit.

Číst dál...

andragogicka konference

Účastníci našich seminářů vědí, že se bez úkolu ze semináře neodchází. Jaký význam mají úkoly pro ukotvení znalostí získaných na semináři, jsme na konkrétních příkladech představili na mezinárodní Andragogické konferenci v Praze.

Číst dál...

victory

Říká se, že dělat stále stejné postupy a očekávat změnu ve výsledku je definice bláhovosti. Mnohdy si ani neuvědomíme, kam nás i malá změna v postupech může posunout.

Číst dál...