Zaujali jsme vás? Neváhejte a volejte: +420 608 367 368 nebo pište na info@growupacademy.cz!

Reference

V říjnu 2013 jsme dvoudenním školením zakončili naše půlroční vzájemné setkávání s lektory GROW UP Academy a já mohu bilancovat. Oproti loňskému říjnu mám nárůst osobní skupiny o 181 %, dosáhla jsem jako čtvrtá v Euroně z ČR, SR a Polska titulu rubínový leader, pomohla jsem k postupu další nové 21% manažerce a zdaleka není poslední, postupy na vyšší pozice tomu každý měsíc nasvědčují. Na našem slavnostním výročním firemním setkání brala naše skupina maximum odměn a ocenění. :-)

číst dále...

Vzdělávací program, kterého jsem se zúčastnila, dokonce přesáhl má očekávání. Vlastně jsem vůbec netušila, do čeho jdu a co bych měla čekat. Nicméně myslím, že dokážu zužitkovat každý z absolvovaných seminářů a k nabytým vědomostem se opakovaně vracet. Získala jsem víc než jen teorií popsané složky - nejvíce si cením velmi konkrétních návodů, jak svou práci zlepšit - lépe plánovat, postupovat v práci s týmem, čím se řídit. Jak komunikovat a čím oslovit.

Číst dál...

Do semináře jsem vstoupila neplánovaně a emotivně, řekla jsem si, že to pro mě bude asi dobré a tak ani má očekávání nebyla bůhví jaká. Říkala jsem si, že mě třeba něco naučíte, co by mi mohlo pomoct :). Avšak vy jste můj pohled asi tak o 500 % obrátili, a ta očekávání, která jsem ani nevěděla, že mám, jste mi splnili naprosto skvěle. Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit, tak perfektní záležitosti na startu své kariery a věřím, že mi to otevře neuvěřitelné obzory budoucnosti :), třeba i celý svět :). Kdybych byla konkrétní, během toho půl roku, se mi zvedl obrat, registrace, provize i má vnitřní motivace. Bylo fajn, skrze ostatní poznávat, sama sebe :).

Číst dál...

Ahoj Vlasto,

mému podnikání se daří lépe než kdy dříve. Nárůst produkce ve skupině, zejména u poradců, kteří prošli školením „Prodejních dovedností", se pohybuje okolo 250%, takže spokojenost veliká.

Ještě jednou Ti děkuji a těším se, až Ti budu posílat další skupinky na proškolení.

číst dále...

I když jsem se jako jeden z mála manažerů nechtěl školení účastnit, kvůli negativnímu dojmu z jiných školení a školitelů musím uznat, že jsem byl nakonec velmi rád, že jsem školení absolvoval. I když člověk za léta praxe nasbírá spoustu praktických dovedností, mnohdy řeší věci intuitivně, dle momentální situace.

číst dále...

V oblasti manažerských dovedností jsem byla "stránka nepopsaná", takže veškeré informace pro mě byly novinkou a přesně zapadaly do toho, co potřebuji ke zkvalitnění a zefektivnění své práce. Potřebovala jsem hlavně najít opět sama sebe, zjistit příčinu toho, proč mé výsledky nejsou takové, jak bych si představovala a najít způsob jak stmelit náš tým, aby v něm všichni rádi pracovali. Už teď je vidět zúročení všech vědomostí a dovedností, které jsem získala, protože jsem ve firmě dosáhla zpět svou pozici a myslím si, že nyní už stabilně. Dodalo mi to úžasnou motivaci do další práce.

číst dále...

Ahoj Jirko a Vlasto, myslím na Vás každý den – u klienta – na poradách – při budování týmu i při řešení rodinných vztahů. PROČ? Princip VDOVY je skvělý, úžasný, fungující – lidský (sestavili ho lidé se srdcem plným lásky).

číst dále...

Očekávání na startu vzdělávacího projektu, mělo jistě naprosto odlišné všech 15 původních účastníků. I já jsem měla představu zaměřenou více na sebe. Myslela jsem, že budeme rozebírat přímo konkrétní situaci v dané síti, např. v individuálních konzultacích. Už delší dobu přemýšlím, jak v Euroně dále. Zda se věnovat více koncovým zákazníkům, nebo jít více do hloubky a vytvářet nové "jednadvacítky". Konkrétní odpověď jsem sice nedostala, ale zřejmě ani žádná neexistuje :-) Nicméně, já už vím, kam budu směřovat svou další aktivitu a to i díky našim setkáním.

číst dále...

Vzhledem k tomu, že jsem nepatřila do původní sestavy a naskočila jsem jako náhradník, neměla jsem představu, co mám očekávat, jen jsem byla zvědavá, co nás dokážete naučit. A pak jsem zjistila, že školení máte opravdu přizpůsobené potřebám budování sítě, vedení týmu, zvyšování obratu, prostě pro specifické potřeby firmy.

číst dále...

Ráda bych poděkovala paní Mgr. Vlastě Ulbrichové za lektorování třídenního semináře na téma „Osobnost lektora". Paní Vlasta svým velmi příjemným a kultivovaným přístupem dokázala vytvořit atmosféru otevřené a přátelské komunikace. Všichni jsme obdivovali její úžasnou didakticky dokonale zvládnutou přípravu, kultivovaný projev, odborné i lidské vlastnosti.

číst dále...

V roce 2009 jsem absolvovala sérii manažerských dovedností, které vedli Vlasta s Jirkou. Všem kolegům bych chtěla jejich služby doporučit. Změnily mi pohled na můj soukromý i pracovní život.

číst dále...

Ahoj Vlastičko,

školení, kterým jsem prošla pod tvým vedením mi bylo velkým přínosem jak v práci, tak v osobním životě. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které jsem předtím používala jen tak ledabyle bez nějakého výsledku.

číst dále...

Když jsem měl možnost se přihlásit koncem roku 2009 na odborný seminář „MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI", přiznám se, že jsem několik týdnů váhal. Je mi 53 roků, v obchodě pracuji od svých 24 let na různých manažerských pozicích, 10 let jsem vedl svou vlastní firmu s několika desítkami zaměstnanců a tak jsem opravdu přemýšlel, co se ještě můžu dozvědět, co mě kdo ještě chce vlastně učit?

číst dále...

Školení a konzultace, které proběhly v roce 2007 byly zaměřeny na zkvalitnění a rozvoj sítě pojišťovacích zprostředkovatelů regionu Ostrava. V jednotlivých manažerských skupinách došlo k nastavení pravidel řízení obchodní skupiny, tj. rozdělování úkolů jednotlivcům, jejich kontrolu a vyhodnocování, byla nastavena pravidla pro rozvoj nováčků. Výrazně se posílil v jednotlivých skupinách týmový duch, což celkově vedlo k efektivnější práci a tím i k lepším výsledkům.

číst dále...